Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Submit
da: Indsend

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Password
da: Adgangskode

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Theme
da: Tema

en: Success
da: Succes

en: Warning
da: Advarsel

en: Colors
da: Farver

en: Tabs
da: Faner

en: Radios
da: Radioknapper

en: Tables
da: Tabeller

en: Light
da: Lyst

en: Primary
da: Primær

en: Secondary
da: Sekundær

en: Accordion
da: Foldud menu

en: Checkboxes
da: Afkrydsningsfelter

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Progress
da: Fremdrift

en: Dark
da: Mørkt

en: Theme name
da: Theme-navn

en: Headings
da: Overskrifter
