Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Submit
el: Υποβολή

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Theme
el: Θέμα

en: Success
el: Επιτυχία

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Theme name
el: Όνομα θεματικής παραλλαγής
