Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Password
eo: Pasvorto

en: Link
eo: Ligilo

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Navigation
eo: Navigado
