Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Submit
fi: Lähetä

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Password
fi: Salasana

en: Link
fi: Linkki

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Theme
fi: Teema

en: Success
fi: Onnistui

en: Warning
fi: Varoitus

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Info
fi: Tieto

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Radios
fi: Radionapit

en: Light
fi: Vaalea

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Alerts
fi: Hälytykset

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Checkboxes
fi: Valintaruudut

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Dark
fi: Tumma

en: Theme name
fi: Teeman nimi
