Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Submit
is: Lat inn

en: Email address
is: Teldupostbústaður

en: Password
is: Loyniorð

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Navigation
is: Navigatión
