Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Submit
gl: Enviar

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Password
gl: Contrasinal

en: Link
gl: Ligazón

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Theme
gl: Tema

en: Warning
gl: Alerta

en: Colors
gl: Cores

en: Navigation
gl: Navegación

en: Info
gl: Información

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Tables
gl: Táboas

en: Popups
gl: Emerxentes

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Dark
gl: Escuro

en: Theme name
gl: Nome do tema
