Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Link
gu: કડી

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Warning
gu: ચેતવણી
