Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Submit
he: שלח

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Password
he: סיסמה

en: Link
he: קישור

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Success
he: הצלחה

en: Warning
he: אזהרה

en: Colors
he: צבעים

en: Navigation
he: ניווט

en: Info
he: מידע

en: Tabs
he: לשוניות

en: Radios
he: תיבות סימון, רדיו

en: Tables
he: טבלאות

en: Primary
he: ראשי

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: Secondary
he: משני

en: Checkboxes
he: תיבות סימון

en: Pagination
he: דפדוף

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם
