Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Forms
hi: प्रपत्र

en: Submit
hi: जमा करें

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Link
hi: कड़ी

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Theme
hi: थीम

en: Success
hi: सफलता

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Colors
hi: रंग

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Info
hi: जानकारी

en: Tabs
hi: टैब्स
