Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Submit
hr: Pošalji

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Password
hr: Lozinka

en: Link
hr: Poveznica

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Theme
hr: Tema

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Navigation
hr: Navigacija
