Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Link
hy: Հղում

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Info
hy: Ինֆո
