Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Submit
id: Kirim

en: Email address
id: Alamat email

en: Password
id: Sandi

en: Link
id: Tautan

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Theme
id: Tema

en: Warning
id: Peringatan

en: Navigation
id: Navigasi

en: Tabs
id: Tab

en: Radios
id: Radio

en: Alerts
id: Peringatan

en: Secondary
id: Sekunder

en: Theme name
id: Nama tema

en: Headings
id: Judul
