Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Forms
is: Form

en: Submit
is: Vista

en: Email address
is: Netfang

en: Password
is: Lykilorð

en: Link
is: Hlekkur

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Theme
is: Þema

en: Warning
is: Viðvörun

en: Tabs
is: Flipar
