Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Forms
it: Form

en: Submit
it: Invia

en: Email address
it: Indirizzo e-mail

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Theme
it: Tema

en: Success
it: Riuscito

en: Warning
it: Avviso

en: Navigation
it: Navigazione

en: Info
it: Informazioni

en: Tabs
it: Schede

en: Radios
it: Pulsanti di opzione

en: Light
it: Chiaro

en: Primary
it: Primario

en: Secondary
it: Secondario

en: Pagination
it: Paginazione

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Dark
it: Scuro

en: Theme name
it: Nome del tema

en: Headings
it: Intestazioni
