Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Submit
ja: 送信

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Password
ja: パスワード

en: Link
ja: リンク

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Theme
ja: テーマ

en: Warning
ja: 警告

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Tabs
ja: タブ

en: Radios
ja: ラジオボタン

en: Tables
ja: テーブル

en: Alerts
ja: アラート

en: Checkbox
ja: チェックボックス

en: Checkboxes
ja: チェックボックス(複数)

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Theme name
ja: テーマ名

en: Headings
ja: 見出し
