Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Submit
jv: Kirim

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Password
jv: Sandhi

en: Link
jv: Tautan

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Theme
jv: Tema

en: Warning
jv: Weling

en: Navigation
jv: Navigasi
