Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Password
ka: პაროლი

en: Link
ka: ბმული

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Info
ka: ინფო
