Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Submit
kk: Жіберу

en: Email address
kk: Email адресі

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Link
kk: Сілтеме

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Navigation
kk: Навигация
