Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Submit
ku: بنێرە

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Link
ku: بەستەر

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Info
ku: زانیاری

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون
