Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Submit
lt: Siųsti

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Theme
lt: Tema

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Info
lt: Informacija

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Light
lt: Šviesi

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Dark
lt: Tamsiai
