Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Password
lv: Parole

en: Link
lv: Saite

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Theme
lv: Tēma

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Colors
lv: Krāsas

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Radios
lv: Radiopogas
