Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ml: ഫോമുകള്‍

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: Info
ml: വിവരം
