Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Password
mn: Нууц үг

en: Link
mn: Холбоос

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Theme
mn: Загвар

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
