Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Info
my: အချက်အလက်
