Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Submit
nn: Legg inn

en: Password
nn: Passord

en: Link
nn: Lenke

en: Navigation
nn: Navigering

en: Info
nn: Informasjon
