Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Password
pl: Hasło

en: Link
pl: Odnośnik

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Theme
pl: Skórka

en: Success
pl: Sukces

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Colors
pl: Kolory

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Info
pl: Informacja

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Radios
pl: Przyciski pojedynczego wyboru

en: Light
pl: Jasny

en: Primary
pl: Główny

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Progress
pl: Postęp

en: Dark
pl: Ciemny

en: Theme name
pl: Nazwa skórki

en: Headings
pl: Nagłówki
