Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Password
ps: پټ توری

en: Link
ps: تړونی

en: Theme
ps: ویینه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Info
ps: مالومات

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Theme name
ps: ویینه نوم
