Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Submit
ro: Trimite

en: Email address
ro: Adresă email

en: Password
ro: Parolă

en: Link
ro: Legătură

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Theme
ro: Temă

en: Success
ro: Succes

en: Warning
ro: Avertizare

en: Navigation
ro: Navigator

en: Info
ro: Informație

en: Tabs
ro: Taburi

en: Radios
ro: Butoane radio

en: Pagination
ro: Paginație

en: Progress
ro: Progres

en: Theme name
ro: Numele temei
