Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Submit
ru: Отправить

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Password
ru: Пароль

en: Link
ru: Ссылка

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Theme
ru: Тема

en: Success
ru: Успешно

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Colors
ru: Цвета

en: Navigation
ru: Навигация

en: Content Links
ru: Ссылки на Содержимое

en: Info
ru: Инфо

en: Regular
ru: Постоянный

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Blockquotes
ru: Блок цитат

en: Radios
ru: Радиокнопка

en: Badges
ru: Значки

en: Tables
ru: Таблицы

en: Light
ru: Светлая

en: Primary
ru: Первичный

en: Checkbox
ru: Флажок

en: Secondary
ru: Вторичный

en: Accordion
ru: Аккордеон

en: Checkboxes
ru: Блоки флажков

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Progress
ru: Прогресс

en: Radio
ru: Радио

en: Dark
ru: Темный

en: Theme name
ru: Название темы

en: Headings
ru: Заголовки
