Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Password
si: මුරපදය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Navigation
si: යාත්‍රණය
