Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Submit
sl: Pošlji

en: Email address
sl: E-naslov

en: Password
sl: Geslo

en: Link
sl: Povezava

en: Theme
sl: Tema

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Info
sl: Podatki
