Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Link
sq: Lidhje

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Navigation
sq: Lundrimi
