Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Password
sr: Лозинка

en: Theme
sr: Тема

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом
