Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Submit
sv: Skicka

en: Email address
sv: E-postadress

en: Password
sv: Lösenord

en: Link
sv: Länk

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Theme
sv: Tema

en: Warning
sv: Varning

en: Colors
sv: Färger

en: Navigation
sv: Navigering

en: Info
sv: Information

en: Tabs
sv: Flikar

en: Radios
sv: Envalsknappar

en: Badges
sv: Emblem

en: Tables
sv: Tabeller

en: Light
sv: Ljust

en: Primary
sv: Primär

en: Checkbox
sv: Kryssruta

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Checkboxes
sv: Kryssrutor

en: Pagination
sv: Paginering

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Progress
sv: Framsteg

en: Dark
sv: Mörkt

en: Theme name
sv: Namn på tema

en: Headings
sv: Rubriker
