Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Email address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Link
ta: சுட்டி

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Theme
ta: தீம்

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Navigation
ta: வழிநடத்தல் தொடுப்பு

en: Info
ta: தகவல்

en: Tabs
ta: தாவல்கள்
