Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Link
th: ลิงค์

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Warning
th: การเตือน

en: Navigation
th: นำทาง

en: Info
th: ข้อมูล
