Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Submit
tr: Gönder

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Password
tr: Parola

en: Link
tr: Bağlantı

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Theme
tr: Tema

en: Warning
tr: Uyarı

en: Colors
tr: Renkler

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Content Links
tr: İçerik Bağlantıları

en: Info
tr: Bilgi

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Radios
tr: Radyo düğmeleri

en: Primary
tr: Birincil

en: Secondary
tr: İkincil

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Theme name
tr: Tema adı

en: Headings
tr: Başlıklar
