Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Submit
ug: يوللاش

en: Password
ug: پارول

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Progress
ug: ماڭغىنى
