Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Submit
uk: Надіслати

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Password
uk: Пароль

en: Link
uk: Посилання

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Theme
uk: Тема

en: Success
uk: Успіх

en: Warning
uk: Попередження

en: Colors
uk: Кольори

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Content Links
uk: Посилання на Вміст

en: Info
uk: Інформація

en: Regular
uk: Звичайна

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Blockquotes
uk: Блок цитат

en: Radios
uk: Радіокнопки

en: Tables
uk: Таблиці

en: Light
uk: Світла

en: Primary
uk: Основні

en: Alerts
uk: Увага!

en: Checkbox
uk: Прапорець

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Accordion
uk: Акордеон

en: Checkboxes
uk: Прапорці

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Progress
uk: Поступ

en: Radio
uk: Радіо

en: Dark
uk: Темний

en: Theme name
uk: Назва теми

en: Headings
uk: Заголовки

en: Cards
uk: Картки
