Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Link
ur: ربط

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Warning
ur: انتباہ

en: Navigation
ur: نیویگیشن
