Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Link
vi: Liên kết

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Success
vi: Thành công

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Info
vi: Thông tin

en: Regular
vi: Thông thường

en: Light
vi: Nhẹ

en: Primary
vi: Chính

en: Alerts
vi: Báo động

en: Secondary
vi: Phụ

en: Accordion
vi: Đàn xếp

en: Progress
vi: Tiến hành

en: Radio
vi: Rađiô

en: Dark
vi: Sẫm màu
