Style Library Entity (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ
