Style Library Entity (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Authored by
eo: Verkita de
