Style Library Entity (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Authored by
et: Autor

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Changed
et: Muudetud

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Delete all translations
et: Kustuta kõik tõlked

en: The following @entity-type translations will be deleted:
et: Järgnevad @entity-type tõlged kustutatakse:

en: Delete @language translation
et: Kustuta @language tõlge

en: The @entity-type %label @language translation has been deleted.
et: @entity-type %label %label @language tõlked on kustutatud.

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
et: Kas sa oled kindel, et soovid kustutada @language @entity-type %label tõlke?
