Style Library Entity (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored by
hr: Autor

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
