Style Library Entity (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Changed
id: Berubah

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang

en: Delete all translations
id: Hapus semua terjemahan

en: The following @entity-type translations will be deleted:
id: Terjemahan berikut @entity-type akan dihapus:

en: Delete @language translation
id: Hapus terjemahan @language

en: The @entity-type %label @language translation has been deleted.
id: Terjemahan @language @entity-type %label telah dihapus.

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
id: Apakah Anda yakin ingin menghapus terjemahan @language dari @entity-type %label?
