Style Library Entity (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
