Style Library Entity (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored by
kk: Автор
