Style Library Entity (1.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
