Style Library Entity (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Delete all translations
ta: அனைத்து மொழிபெயர்ப்பு நீக்கு
